Betónové podlahy - CONTINUO

Jedinečný nadčasový povrch imitujúci betón

Ponúkame Vám bezkonkurenčnú povrchovú úpravu, podlahy so vzhľadom betónu. Originálna zmes cementu, kameniva a špeciálnych prísad formulovaná tak, aby sa ľahko nanášala na podlahy a steny v interiéroch. Microcementové podlahy vo vzhľade betónu spĺňajú tie najvyššie požadavky na moderný design. Hladký, bezšpárový jednoliaty povrch s charakteristickou kresbou vhodne doplní moderný aj klasický interiér. Je vhodný aj do miestností so zvýšenou vlhkosťou. Je to jedinečný moderný povrch imitujúci betonovú podlahu.

Pri aplikácii na stenu získame jednotný vzhľad steny aj podlahy. Keď prejdete po povrchu rukou cítite jeho štruktúru a jemnú poróznosť. Materiál nie je nivelačný ako klasické liate podlahy. Nanáša sa ručne podľa požiadavky na výsledný efekt v niekoľkých vrstvách a odtieňoch. Vo finále sa povrch lakuje polyuretánovým matným pololesklým, alebo lesklým lakom, ktorý povrchu dodá požadovaný vizuálny efekt a povrch ochráni voči nasiakovosti. Uvedený typ podlahy je vhodný aj na podlahové kúrenie.

Vhodnosť povrchu do sprchového kútu a kupeľní

Hľadáte bezšpárový povrch do kúpeľní , alebo priamo do sprchového kútu ?

Ponúkame Vám materiály vhodné na podlahy aj na steny . Zachováme tak jednotný vzhľad podlahy a steny. V prvom rade je potrebné, aby povrch spĺňal nielen dizajnovú stránku veci , ale ja funkčnosť. Na našom trhu existuje mnoho techník používaných v kúpeľniach a v sprchových kútoch. Po našich dlhoročných skúsenostiach s povrchovými úpravami stien a podláh si dovolíme povedať , že veľká väčšina z nich nefunguje.

Veľa firiem prezentuje svoje povrchy ako použiteľné v kúpeľniach a aj priamo v sprchových kútoch. Napríklad marmorin, pandomo, benátsky štuk, travertino a mnoho iných nasiakavých materialov. Je to veľká chyba. Takéto kúpeľne sú pekné iba po dokončení. Výrobcovia týchto materiálov ich nedoporučujú používať do prostredia s priamym dotykom vody , a najmä nie v sprchových kútoch. Máme pre Vás riešenie , ktoré splní nielen Vašu predstavu o modernom dizajne, ale je aj funkčné z hľadiska vhodnosti použitia v danom priestore.

Chcete zmeniť vaše priestory?

Ponúkame Vám bezkonkurenčné povrchové úpravy podláh so vzhľadom betónu.

Áno, mám záujem