Liate podlahy

Epoxidové a polyuretánové liate podlahy

Liate podlahy či už epoxidové , alebo polyuretánové sú úplne spojené s podkladom a zaručujú jednoduché čistenie a vysoký hygienický štandard. Liate podlahy ponúkajú neobmedzenú škálu farieb vzorkovníka RAL. Polyuretánové podlahy majú v porovnaní s epoxidovými lepšiu rozťažnosť, pružnosť a elasticitu. Epoxidové liate podlahy sa vyznačujú vysokou pevnosťou v tlaku a preto sú epoxidové liate podlahy vhodné napríklad pri použití v garážach.

Materiály, s ktorými pracujeme, sú certifikované , zdravotne nezávadné a spĺňajú tie najvyšie hygienické štandardy. Sú vhodné do obytných priestorov, zdravotníckych a potravinárskych zariadení. Všetky typy liatych podláh z našej ponuky sú vhodné na podlahové kúrenie. Nakoľko hrúbka našich podláh sa pohybuje od 1,5 do 3 mm a sú pevne spojené s podkadom zaručujú maximálny prestup tepla a vysoký komfort .

Nie všetky materiály na trhu spĺňajú uvedené štandardy. Preto je veľmi dôležitý výber materiálu z hľadiska miesta jeho použitia. Materiály vhodné do priemyselných hál nie sú určené do obytných priestorov.

Používame len certifikované materiály od popredných výrobcov

Slovo detail pre nás samozrejmosťou.

Ponúkame Vám kompletnú súčinnosť pri realizácii Vašej podlahy. V prípade, že sa rozhodujete pre tento typ podlahy, je veľmi dôležité konzultovať prípravu podkladu s dodávateľom povrchovej úpravy. Máme tým na mysli druh poteru, ako aj umiestnenie dilatácií v danom priestore.

Dilatácia je stavebný prvok , ktorý by mal byť priznaný. Dokážeme Vám ponúknuť náhradné riešenie , ale vždy je to riziko. Preto je potrebné konzultovať postup s realizátorom samotnej povrchovej úpravy vopred a vyhnúť sa tak možným rizikám. Použite kvalitné tepelnoizolačné materiály. Dbajte na kvalitné prevedenie rovinnosti poterov a umiestnenie dilatácií.

Kvalita a prevedenie poterov je veľmi dôležitá nakoľko dodatočné vyrovnávanie poteru nivalačnými hmotami môže spôsobiť zlú priľnavosť a následne praskanie podkladu pod finálnou úpravou. Nehovoriac o ďalších finančných nákladoch. Oslovte nás včas a my Vám radi so všetkým poradíme.

Chcete zmeniť vaše priestory?

Ponúkame Vám bezkonkurenčné povrchové úpravy podláh so vzhľadom betónu.

Áno, mám záujem