„ Vaša spokojnosť je naše napredovanie“ .

Našou prácou a profesionálnym prístupom sme sa vypracovali na poprednú firmu na slovenskom trhu , ktorá sa špecializuje na efekt imitácie pohľadového betónu, dekoratívnych úprav stien a povrchovým úpravám podláh ( epoxidové liate podlahy , polyuretábové liate podlahy , microcementové podlahy , betónové podlahy )   .

Je za nami veľké množstvo realizácií od menších až po plochy presahujúce 1000 m2.

Aj vďaka našej filozofii , ktorú zastávame od prvého dňa robíme veľké množstvo prác na odporúčanie našich spokojných zákazníkov a partnerov.

Povrchové úpravy realizujeme od roku 2008.

Našimi partnermi sú mnohí architekti , dizajnové štúdiá , ale aj veľké stavebné spoločnosti pre ktoré naše práce realizujeme na celom Slovensku , ako aj v okolitých štátoch.

Na základe našich dlhoročných skúseností sme našu techniku maximálne zdokonalili . Práve preto Vám môžeme ponúknuť nami vyvinutou technikou viacero vlastných typov štruktúr , odtieňov , imitáciu debnení s viacerými typmi špár až po umelecké stvárnenie betónu od fresiek po modernú kombináciu imitácie betónu a street art.

Ponúkame Vám široké portfólio služieb , dlhoročné skúsenosti našich pracovníkov, profesionálny prístup , a istotu , že u nás dostanete 100% kvalitu prevedenej práce a materiálov s ktorými pracujeme.

Ďakujeme ak ste sa rozhodli využiť naše služby a veríme , že Vašu prejavenú dôveru nesklameme.

Milan Sedlák , konateľ spoločnosti – BS DEKOR s.r.o.

Chcete zmeniť vaše priestory?

Ponúkame Vám bezkonkurenčné povrchové úpravy podláh so vzhľadom betónu.

Áno, mám záujem